Menu
Your Cart

Hakkımızda

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan White Boos 2005 yılından itibaren Erkek Eşofman Takımı ve tekstil sektörüne mağazacılıkla hizmet vermeye başlamış olup, 2006 yılından itibaren kendine ait olan fabrikada hem yurtiçi hem de ihracata yönelik çalışmalarını, sektöründe en iyi olma iddiasıyla büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Kaliteli, özgün çizgisi ve yenilikçi yüzüyle alanında öncü olmayı ilke edinen White Boos dünya moda trendlerini de çok yakından takip ederek oluşturduğu ürün konseptine sürekli yenilerini ekleyerek hazırladığı bayan koleksiyonları ve özgün çizgisiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. White Boos teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, bilgisayar destekli tekstil makinelerinin yanı sıra, dokuma ve konfeksiyon üretimine paralel olarak tüm üretim işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren tam entegre bir tesistir.

White Boos pazarında kabul gören kaliteli seçkin iplik ve kumaşlar kullanan nexx Tekstil bugün başta Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan olmak üzere 15 ülkeye ihracat yapmakta ve birçok ülkede kendi adıyla açılan mağazalarda hizmet sunmaktadır.